CHP ilçe başkanlığı mı? Eylem Ertuğrul ilçe Başkanlığı mı?

CHP ilçe başkanlığı mı? Eylem Ertuğrul ilçe Başkanlığı mı?

ABONE OL
24 Mart 2023 23:16
CHP ilçe başkanlığı mı? Eylem Ertuğrul ilçe Başkanlığı mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi’ne ait Sosyal medya sayfasında sadece aday adayı Eylem Ertuğrul’un ziyaretlerinin paylaşımlarının yapılması tepkilere neden oldu.

Haber merkezimizi arayan partililer, 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Genel seçimler öncesinde, partilerinin sosyal medya sayfasının ilçe başkanlığından istifa ettikten sonra sadece üye olarak Milletvekili aday adayı olan Eylem Ertuğrul’a çalıştığını, parti sosyal medya hesabında diğer hiçbir adayın ziyaretlerinin yayınlanmadığını ve buna sert tepki gösterdiklerini ifade ettiler.

İLÇE BAŞKANI İKEN KENDİSİNİ GÖREMEDİK… ADAY ADAYI OLDU SAYFALARDAN İNMİYOR…Şu ana kadar kendisini partide ne ilçe başkanlığının sosyal medya sayfasında göremedikleri Eylem Ertuğrul’un sürekli olarak sanki sadece o aday adayıymış gibi ziyaretlerinin paylaşıldığını ve ziyaretlerde İlçe başkanının esamesinin okunmadığı da ifade edildi.

DİĞER ADAY ADAYLARI DA BU PARTİNİN ADAY ADAYLARI DEĞİL Mİ?

Diğer yandan partililer, şu ana kadar Ereğli’den aday adayı olan Neriman Posbıyık, Nahide Ercan, Noyan Keskin, Türkan Eryiğit ve Uğur Likoğlu’nun da bugüne kadar birçok ziyaretlerde bulunduğunu ancak bu isimlerin bir tanesinin bile sosyal medyadan yayınlanmadığına dikkat çektiler.

CHP İLÇE BAŞKANI HİKMET UZUNER NEREDE? UZUNER HİÇE Mİ SAYILIYOR?

Yapılan ziyaretlerde üst yazı olarak parti yöneticilerinin isimlerinin yazılmazken, özellikle Eylem Ertuğrul ve eşi Handan Ertuğrul’un isimlerinin yer alması üzerine “İlçe başkanlığına getirilen Hikmet Uzuner başkanımız neden bunları görmüyor. Bu sayfa Cumhuriyet Halk Partisi’nin mi? Yoksa Eylem Ertuğrul’a hizmet eden bir sayfa mıdır? Ziyaretlerde İlçe başkanı Hikmet Uzuner nerede? Neden ismi geçmiyor? Neden kendisi yok? Eğer ziyaretlerde ilçe yöneticileri varsa onların isimleri nerede? Yoksa neden yazıya İlçe yöneticileri yazılıyor? Bunun açıklamasını istiyoruz” dediler.

BASIN BÜROSU NEREDE?

Bugüne kadar aday adaylarının parti ziyaretleri ve aday adaylık açıklamaları Cumhuriyet Halk Partisi Basın bürosundan seriş edilmediği gibi, partinin sosyal medya hesabından da paylaşıldığı görülmedi.Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi tek aday adayı üzerinde durarak bir anlamda Hilai Ahmet’e çalışıyor. Takdir Partililerindir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP