Asla VEKİL adayı değilim… Çalışmalara devam edeceğiz…

Asla VEKİL adayı değilim… Çalışmalara devam edeceğiz…

ABONE OL
24 Mart 2023 18:15
Asla VEKİL adayı değilim… Çalışmalara devam edeceğiz…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek amaçlı kurulan “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” çalışmalarına devam ediyor.

Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu Safiye Karaarslan, sosyal hesabındaki paylaşımında, her gittikleri bölgede vatandaşlara Kılıçrdaroğlu’nun selam ve sevgilerini ilettiklerini bildirdi.

Karaarslan, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tanıtımı ve yapacaklarına ilişkin çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirtti.

DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM

Hakkında, “Milletvekili Adayı Olacağı” yönünde söylentiler çıkarıldığına dikkat çeken Karaarslan, açıklamasında şunları kaydetti:

“Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batı Kdz. Koordinatörü olarak Ülkemizin kaderinin belirleneceği, günlerimizin daha aydınlık istikbalimizin ise akla ve bilime dair şekilleneceği, birlikteliğe beraberliğe kavuşacağımız bir Türkiye için en başından beri adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu için sokak sokak çalıştık. Her vatandaşın elini taşın altına koyduğu bu dönemde kimse yatağa aç girmesin diye, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamı ile gidilmedik köy, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık. Durmadan da çalışmaya devam edeceğiz.

VEKİL ADAYI DEĞİLİM!

Ancak belirtmek isterim ki, başladığım hiç bir işi yarıda bırakmam ve başarıya götürene kadar gücümün üstünde çalışırım. Şahsım adına öncelik söz verdiğimiz gibi Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak tek hedefimizdir.

Sorulduğu ve cevap beklendiği için buradan da söyleyeyim; herhangi bir vekil adaylığım yoktur. Zamanı ve yeri geldiğinde süreci değerlendirip sorumluluk almam gerektiğine kanaat ettiğimde, isteğimle ve seve seve bu talebi kabul edeceğimi bilmenizi isterim.

Biz şimdi Mayıs’ı bahar yapmaya geliyoruz.”

Bu arada, Karaarslan, çalışmalara ilişkin bir sinevizyon sunumunu da sosyal hesaplarında paylaştı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP