0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Ereğli İlçesinde ‘yılan hikayesine’ dönen Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Karadeniz Ereğli kampus alanında başlayan çalışmaları inceledi.
Vali Tutulmaz, geldiği ilçede, Müftü Mahallesindeki (eski halk otobüsleri merkez durağı) alanında başlayan Kaymakamlık ve Emniyet binası çalışmalarını da yerinde inceledi.

5 GÜN ÖNCE BAŞLAMIŞTI!

Vali Tutulmaz; beraberinden Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakık Özölçer ile birlikte, Süleymanlar Mahallesindeki eski hastane binaları alanında sessiz/sedasız başlatılan kampus çalışmalarını inceledi.
Henüz zaman düzenlemesi yapılan alanda bilgiler alan Tutulmaz, daha sonra Kaymakamlık ve Emniyet binası inşaat alanına geçti.

BASINA BİLGİ VERMEDİ!

Tutulmaz, inşaat alanına girerek yaptığı inceleme sırasında, basın mensuplarının inşaatın bitiş sürecine ilişkin sorusunu ise “Teknik arkadaşlar burada, onlara sorsanız daha uyun olur’ diyerek cevapsız bıraktı.

SİYASİLER YOKTU!

Vali Tutulmaz’ın Ereğli incelemelerinde, iktidar kanadından AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ile Cumhur İttifak ortağı MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün olmayışı dikkat çekti.

KAYMAKAM SÖYLEMİŞTİ

Karadeniz Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basına verilen kahvaltı etkinliğindeki konuşmasında; kampus çalışmalarının ilerleyen hafta içinde başlayacağını ancak her hangi bir tören yapmayacaklarını bildirmişti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP