Tim’s Fabrika’da ‘Cengiz Kurtoğlu’ rüzgarı esti

Tim’s Fabrika’da ‘Cengiz Kurtoğlu’ rüzgarı esti

ABONE OL
23 Ocak 2023 10:34
Tim’s Fabrika’da ‘Cengiz Kurtoğlu’ rüzgarı esti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Tims Fabrika’da, “Cengiz Kurtoğlu” coşkusu yaşandı.

Davetiye satışları günler öncesinden tükenen konser için, kırmacı (Kemer) mahallesi Ereğli Kandilli yolu üzerindeki Tims Fabrika’ salonuna gelen davetliler, çalan müzik eşliğinde yemeklerini yemeye başladılar.

Bu sırada, Cengiz Kurtoğlu’nun ekinde yer alan vokalistleri, seslendirdikleri şarkılarla salonu dolduran 500’ü aşkın davetliyi eğlendirmeye başladılar.

Cengiz Kurtoğlu ise davetlilerin ayakta alkışları ile çıktığı sahnede, seslendirdiği ilk şarkıyı da izleyenlerle birlikte söyledi.

Zaman zaman konuşmalarıyla davetlilerle bütünleşen, fotoğraf çektiren, günlerini kutlayan Kurtoğlu, bu tavrı ile de beğeni topladı.

Salonun “Cengiz baba” sloganları üzerine ise “7 torun sahibiyim, bana bundan sonra ‘Cengiz Dede’ diye” esprisi salonda gülüşmelere ve aşlıklara neden oldu.

Kendi bestelerinin yanı sıra kamuoyunda sevilen çeşitli eserleri de seslendiren Cengiz Kurtoğlu, başta Tims Fabrika sahipleri Özlem-Timur şen olmak üzere; gecenin sponsorları, Metametal, Batu Demirçelik, kartal Demirçelik, Yıldız Demirçelik/Atilla Yıldız ve Fatih Yıldız’a da isimlerini anons ederek teşekkürlerini iletti.

İlçe dışından katılımın da gözlendiği salondaki davetliler Cengiz Kurtoğlu’nunun sahnesini tamamlamasının ardından çalan müzik ile uzun süre eğlendi.

Davetliler, gecenin sonunda ise etkinliği çok beğendiklerini dile getirdiler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP