Sevinç ve kederleri paylaşarak milletçe el ele, gönül gönüle

Sevinç ve kederleri paylaşarak milletçe el ele, gönül gönüle

ABONE OL
28 Haziran 2023 17:18
Sevinç ve kederleri paylaşarak milletçe el ele, gönül gönüle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Zonguldak Milletvekili Avukat Saffet BOZKURT Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili BOZKURT mesajında: “Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere Bayramlar; birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir. Dini bayramlarımızın oluşturduğu bu manevi ortamları taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı; sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz.” dedi.

Milletvekili BOZKURT mesajının devamında şunları söyledi: “İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir. Kısacası Bayramlarımız millet olma şuurumuzun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

 Bu duygu ve düşüncelerle; şehrimizin, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem aziz milletimiz, hem de tüm insanlık için barışa huzura ve refaha vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP