PSA heyetinden Kervan ailesine övgü dolu sözler…

PSA heyetinden Kervan ailesine övgü dolu sözler…

ABONE OL
21 Aralık 2022 11:10
PSA heyetinden Kervan ailesine övgü dolu sözler…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Düzce Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu, PSA Grup PSA Grup Türkiye Başkanı: Oliver Cornuaille ve beraberindeki heyeti ağırladı.

PSA Grup Türkiye Başkanı Oliver Cornuaille, CİTROEN Türkiye Genel Müdürü Selen Uygun, CİTROEN Türkiye Genel satış Direktörü Serdar Akman, CİTROEN Pazarlama Direktörü Gün Taşdelen, Düzce – Bolu multibrand bayi Kervan Otomotiv’i ziyaret etti. Kervan Otomotiv Yönetim kurulu başkanı Şemsi Durdu ve plaza çalışanları tarafından karşılanan heyet, Plaza çalışanlarını başarılarından dolayı tebrik ederken, 3 markanın bir arada hizmet vermesinden dolayı mutluluğunu ifade edildi.

PSA Grup Türkiye Başkanı Oliver Cornuaille, Kervan ekibinin Düzce ve bölgesine verdiği hizmetleri, müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde yürüteceğine inandığını ifade etti.

Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu ise konuşmasında “PSA Grup üst düzey yöneticilerini bayimizde gördüğümüz için çok memnun ve mutlu olduk. Başlangıçtan bugüne bize verdiği destekler için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sonrası Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu başkanı Şemsi Durdu, heyete Düzce yöresel yemekleri tatmak üzere düzenlediği şehir turunun ardından uğurladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP