Ormanlı Bozkurt’u bağrına bastı…

Ormanlı Bozkurt’u bağrına bastı…

ABONE OL
15 Nisan 2023 13:50
Ormanlı Bozkurt’u bağrına bastı…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Zonguldak 2. Sıra Milletvekili adayı Saffet Bozkurt Ormanlı beldesinde ziyaretlerde bulundu. Ormanlı’dan esnaf, vatandaşlar, Bozkurt’u bağrına bastı.

14 Mayıs 2023 Tarihinde gerçekleştirilecek olan genel seçimlerde Ak Parti’den 28. Dönem 2. Sıra Milletvekili adayı olan Saffet Bozkurt, beraberinde ilçe başkanı İbrahim Sezer ve Teşkilat yönetimi ile birlikte Ormanlı Beldesinde ziyaretlerde bulundu.

ORMANLI BOZKURT’U BAĞRINA BASTI…

Ormanlı beldesinde coşkulu vatandaş kalabalığı ile karşılaşan Saffet Bozkurt, vatandaşlarla tek tek selamlaştı. İş yerlerini ve vatandaşları ziyaret eden Saffet Bozkurt’a Ormanlı’lı vatandaşlar “Saffet Bozkurt ile vekil hasretimiz sona erecek” sözleri ile karşıladı.

YAŞITLARI ARKADAŞIM, BÜYÜKLERİ EVLADIM, KÜÇÜKLERİ AĞABEY DİYE SARILDI

Ormanlı’ya ayak bastığı andan itibaren yoğun ilgi ile karşılaşan Saffet Bozkurt’u yaşıtları arkadaşım, büyükleri evladım, küçük yaştaki seçmenler abim diyerek sarıldı. Ormanlılı vatandaşlar, sırlamada iyi bir yerde olmasına sevindiklerini ve güçlü destekle meclise göndereceklerini, hatta Ak Parti’nin bu seçimlerde Zonguldak’ı 4 vekil ile temsil edeceğini ifade ettiler.

MECLİSE BİZLERİ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GÖNDERMENİZİ İSTİRHAM EDİYORUM…

Ziyaretlerde, Ak Parti’yi meclise güçlü göndermelerini isteyen Saffet Bozkurt, “Ben sizin evladınızım, Ereğli’mize, Ormanlımıza daha iyi hizmetler getireceğimizden şüpheniz olmasın. Sizlerin desteği ile de bu dönem Zonguldak’ımızı 4 vekil ile temsil etmek istiyoruz” dedi.

İFTAR PROGRAMINA KATILDILAR…

Diğer yandan Ak Parti Zonguldak 2. Sıra Milletvekili adayı Saffet Bozkurt, İlçe teşkilat Başkanı İbrahim Sezer ve mensupları ile birlikte Devrek Gökçebey Kültür ve Dayanışma derneğinin düzenlediği iftar programına katıldı. İftarın ardından ise Bozkurt, teravih namazını teşkilat mensupları ile birlikte Belen Yenimahalle Camii’nde eda etti. Namaz sonrası vatandaşlarımız ile hasbihal etti.

MİLLETİMİZİN HUZURUNDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Gerçekleşen ziyaretler sonrasında açıklamada bulunan Ak Parti Zonguldak 2. Sıra adayı Milletvekili Saffet Bozkurt “Türkiye Yüzyılı İçin Doğru Adımlar” diyerek milletimizin huzurunda olmaya devam ediyoruz. Esnaf ziyareti için Ormanlı beldesinde vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşımızın derdi ile dertlendik, esnaflarımıza hayırlı, bereketli ve bol kazançlar diledik. Durmadan, Yorulmadan, Kapı Kapı dolaşarak sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP