0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karadeniz Ereğli ilçesinde endüstri meslek lisesinde 4 öğrencinin bir öğrenciye yaptığı eziyeti çektiği iddia edilen şahıs sokak ortasında darp edildi. Ancak yapılan araştırma sonrasında darp edilen şahsın görüntüyü çeken şahıs olmadığı ortaya çıktı. Darp edilen Berat Güneş ve ailesi, çocuk büro amirliğine giderek kendisini darp eden şahıslardan şikayetçi oldu.

Geçtiğimiz günlerde endüstri meslek lisesinde meydana gelen olayda 4 öğrenci bir öğrenci arkadaşını araya alarak zorla oynattırmış şınav çektiği sırada üstüne ayaklarıyla basmış ve kafasını tahtaya vurarak darp etmişti. Yaşanan bu olayı kayıt altına aldığı iddia edilen ve adının Berat Güneş olduğu öğrenilen öğrenci dün akşam saatlerinde darp edildi. Yaşanan olaydan 2 saniye görüntü yayınlandı. Ancak yapılan araştırmalarda dün gece darp edilen öğrencinin görüntüyü çeken değil, çekilen görüntünün sosyal medyaya yayınlanmasının ardından okul müdür yardımcısına görüntüleri gösteren öğrenci olduğu öğrenildi.

DARP EDİLEN ÖĞRENCİ VE ANNESİ ŞİKÂYETÇİ OLDU…

Yaşanan olayın ardından darp edilen öğrenci Berat Güneş (16) ve annesi Ayfer Güneş, çocuk büro amirliğine giderek Berat Güneş’i darp edenlerden şikâyetçi oldu. İşlemlerin tamamlanmasının ardından karakoldan çıkan anne Ayfer Güneş oğlunu darp edenlere sert dille tepki gösterdi.

GÖRÜNTÜYÜ ÇEKEN BEN DEĞİLİM…

Dün akşam saatlerinde darp edilen Berat Güneş, olayın yaşadığı anda görüntüyü çekenin kendisi olmamasına rağmen darp edildiğini söyledi. Kendisinin olayın görüntülerini Müdür yardımcısına gösterdiğini ve kendisine iftira atıldığını kaydeden Güneş “İş çıkışı alış veriş merkezine gittim. Biraz durduktan sonra arka çıkışından çıkıp otobüse binecektim. Arkamdan hiç tanımadığım kişiler gelip saldırdı. Bir tanesi yüzüme muşta ile vurdu. Gözüme ve gözümün altına vurdu. Sonradan yukarıya doğru çektiler beni. Biriside arkamdan kafama vurdu. Bana saldırmalarının sebebinin okulda çekilen videoyu benim çektiğimi düşünmüşler. Öyle bir iftira atılmış üzerime. Ama ben sadece okul müdür yardımcısına görüntüleri gösterdim. Ona haber verdim” dedi.

ADALET YERİNİ BULMAZSA!…

Oğlunun darp edilmesi ile ilgili olarak karakola şikayet için gelen anne Ayfer Güneş’te tepkisini sert bir şekilde dile getirdi. Anne Güneş konuşmasında “Benim şu anda duygularım karma karışık. Bugün benim evladıma bunu yapan yarın başkasının evladına ne yapmaz? Ben er ya da geç adaletin yerini bulacağını umuyorum. Herkes cezasını çeksin. Benim çocuğumun suçu varsa o da cezasını çeksin. Ben herkesin cezalandırılmasını istiyorum. Bu işin sonuna kadar da peşindeyim. Adalet vermezse bunun cezasını ben kendim vereceğim.

Diğer yandan olayın yaşandığı Endüstri Meslek Lisesinde Polis ekiplerince okul giriş ve çıkışlarında önlem alındığı görüldü.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP