Kuzey Bakım Merkezi ile yılbaşı eğlencesi

Kuzey Bakım Merkezi ile yılbaşı eğlencesi

ABONE OL
30 Aralık 2023 17:23
Kuzey Bakım Merkezi ile yılbaşı eğlencesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Kuzey Bakım Merkezi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılbaşı eğlencesine katıldı.

Alaplı Kuzey Bakım Merkezi tarafından Alaplı Belediyesi Kültür Salonunda özel bireyler için Yılbaşı eğlencesi düzenlendi. Eğlenceye Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, eşi Aysel Tekin,CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, CHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı Yaşere Kayık, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.
Kuzey Bakım Merkezinde kalan özel bireylere çeşitli hediyeler dağıtan Belediye Başkanı Tekin, burada yaptığı konuşmada, engellilerin ve ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Tüm engelli kardeşlerimizin yeni yıllarını kutladıklarını belirten Tekin, “Engelli kardeşlerimiz bizlerin baş tacıdır. Alaplı Belediyesi olarak her zaman onların yanındayız. Yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Kuzey Bakım Merkezi tarafından her yıl düzenlenen Yılbaşı eğlencesine bu yılda katılarak engelli kardeşlerimizle bir arada olduk. Bizler onlarla birlikte olmaktan çok mutluyuz. Çok güzel bir program oldu. Tüm engelli kardeşlerimizin yeni yıllarını kutluyorum. Onlara sağlık ve mutluluklar diliyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Tekin ve beraberindekiler yeni yıl pastasını kesti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP