Kadınlar Genel Merkezde Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile buluştu…

Kadınlar Genel Merkezde Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile buluştu…

ABONE OL
16 Ocak 2023 10:28
Kadınlar Genel Merkezde Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile buluştu…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 13 ilden gelen yaklaşık bin 500 ev hanımı ile Partisinin genel merkezinde bir araya geldi. Toplantının Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batı Karadeniz Sorumlusu Safiye Karaarslan divan üyeliğine seçilirken, Ereğli’den toplantıya gelen Pazar esnafının ekonomik sorunlarla ilgili yaptığı konuşma takdir ve alkış topladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumartesi günü 13 farklı ilden gelen ve “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” ekibine katılan yaklaşık bin 500 kadın ile partisinin genel merkezinde bir araya geldi. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’nin organizasyonuyla cumartesi günü CHP’de gerçekleştirilen “Büyük Kadın Buluşması”nda, Kayseri, Konya, Yozgat, Diyarbakır, Isparta, Manisa, Sivas, Zonguldak, İstanbul başta olmak üzere yaklaşık bin 500 kadın Kılıçdaroğlu Gönüllüsü oldu. Daha önceden partiye üyeliği bulunmayan katılımcıların büyük bölümünü ev hanımlarının oluşturduğu öğrenildi. Buluşmada kadınların sorun ve taleplerini dinleyen CHP lideri, Aile Destekleri Sigortası başta olmak üzere partisinin çözüm önerilerini anlattı.

Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Ereğli’den de toplantıya yoğun katılım gerçekleştirildi. Toplantı ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu Safiye Karaarslan “ Bugün bu ülke adına çok güzel bir gelişme sağladık. Partili partisiz ev hanımlarımızla Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun toplantısına katılarak üye olmayan ev hanımlarımızı, Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllülerini partimize üye yaptık. Bu yola canla başla çalıştık. Yola çıktığımız parti büyüklerimizle birlikte her geçen gün daha da güçlenerek Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylık yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Çok güzel bir organizasyon gerçekleştirildi. GELİYOR GELMEKTE OLAN diyerek yolumuza çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Büyük Kadın Buluşması”nda Divan üyeliklerine Kadın kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Ankara il başkanı Ali Hikmet Akıllı, STK’lardan sorumlu koordinatör Ferda Altıntaş, İç Anadolu Koordinatörü Umut Erarslan, Batı Karadeniz Bölge sorumlusu Safiye Karaarslan, Nagihan Şensaltık da hazır bulundu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP