İYİ Parti ikiye bölündü… İstemiyoruz!

İYİ Parti ikiye bölündü… İstemiyoruz!

ABONE OL
15 Ocak 2024 19:07
İYİ Parti ikiye bölündü… İstemiyoruz!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Candemir Ongan, taciz iddialarıyla gündeme gelen Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş’ın partilerine kabul etmediklerini söyledi.

İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay’ın Genel Merkez’e bile haber vermeden taciz davası görülen Mustafa Gökhan Demirtaş’ı partiye alması parti tabanında kriz yarattı. Merkez İlçe Başkanı Candemir Ongan, Mustafa Gökhan Demirtaş’ı kabul etmediğini belirterek şu paylaşımı yaptı:
“Adaylık Açıklaması yapılan GÜLÜÇ Beldesi Belediye Başkan adayı için gerekli bilgi ve belgelerin GENEL MERKEZİMİZE iletilmediğini bilmekteyim. Sn. Genel Başkanımız tasarrufunda olduğunu kesinlikle kabul etmemekle birlikte, Adı geçen partimiz üyeleri ve adayın kendi istirhamı olarak, partimiz üyesi ve genel merkez görevlisi olduğundan sözüne itimat ederek, araştırmaksızın bir girişimin sonucudur. Bu durumlardan haberi vardır yoktur, bilemeyiz. Lakin biz Zonguldak Merkez İlçe Başkanı ve Teşkilatı olarak, verilen bu kararın arkasında olmadığımızı beyan ediyoruz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP