‘Hedefimiz Başkanımızla birlikte milletvekili olmak’

‘Hedefimiz Başkanımızla birlikte milletvekili olmak’

ABONE OL
21 Aralık 2022 10:29
‘Hedefimiz Başkanımızla birlikte milletvekili olmak’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcı Nejdet Tıskaoğlu, “Cumhurbaşkanımızın sevgisi, saygısı ve sevdası ile beraber Muammer Başkanımızın yol arkadaşlığı ile beraber bizim de hedefimiz var. Hedefimizde milletvekili olmak da var başka şeyler de var” dedi.

Zonguldak Sanayici İş Adamları Derneği (ZONSİAD) Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu’nun konuya ilişkin açıklaması şöyle:

“Cumhurbaşkanımızın sevgisi, saygısı ve sevdası ile beraber Muammer Başkanımızın yol arkadaşlığı ile beraber bizim de hedefimiz var. Hedefimizde milletvekili olmak da var başka şeyler de var. Allah’ın bildiğini kuldan saklamak olmaz. Allah bunu nasip eder ya da etmez, alnımızda bu yazıyorsa zaten olur. Milletvekili olmak gibi bir talebim var, tabii ki bunu istiyorum. Zamanı geldiğinde parti büyüklerimiz, il başkanımız ve yöneticilerimizle beraber bunu konuşacağız. Ancak Vadi Bölgesi’nde en güçlü biz miyiz, başkası mı? Şu an bunu bilmiyoruz, bunu sahadaki insanlar bilecek. Şehrimiz memleketimiz için kim doğruysa, kim katkı sağlayacaksa o isim milletvekili olsun. Biz de Zonguldak’ta bu göreve talibiz. Allah doğru işlere imza atmaya insanlığa, vatana, millete, bayrağa, ezana fayda sağlamayı nasip etsin.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP