Gültuğ Cafe yeni yerinde sizlerle…

Gültuğ Cafe yeni yerinde sizlerle…

ABONE OL
5 Ocak 2024 12:19
Gültuğ Cafe yeni yerinde sizlerle…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karadeniz Ereğli ilçesinde 24 yıldır yiyecek sektöründe olan Gülhan Ergene Gültuğ Cafe, Gül Ablanın Mutfağı isimli iş yerinin açılışını gerçekleştirdi.

Öğlen 13.00 sularında Süleymanlar Mahallesi Hastane çıkmaz sokak A/1 Adliye yanında Gültuğ Cafe, Gül Ablanın Mutfağı isimli iş yeri açıldı. 24 yıldır yemek sektöründe aralıksız hizmet veren Gülhan Ergene sahilde Gözleme dükkânı ile hizmet veriyordu. Ancak yaşanan selden dolayı etkilenen gözleme dükkânını yeni yerinde açma kararı alan Ergene, kahvaltıdan, sulu yemeklere dolmadan muhteşem tatlılara kadar aradığınız her çeşit yemek ve tatlı çeşitleri ile siz değerli Ereğli halkına hizmet için hazır. 
Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, Esnaf ve Kefalet Başkanı Mehmet Azman, İş Adamı Yusuf Kalay, Orhanlar Mahallesi Muhtar Adayı ve Esnaf Süleyman Danışmaz, yakın dostları ve arkadaşlarının katılımı ile gerçekleşti.
Ergene yaptığı açıklamada; ‘’ Açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ederim. Yeni yerimiz nezih bir ortam, tüm çeşitlerimizle ve yeni lezzetlerimizi tatmak isteyen tüm Ereğli halkını Gültuğ Cafe, Gül Ablanın Mutfağına bekleriz’’. Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP