Gazetecinin motosikletine saldırı…

Gazetecinin motosikletine saldırı…

ABONE OL
26 Mayıs 2023 11:07
Gazetecinin motosikletine saldırı…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karadeniz Ereğli’de Hedef 67 internet haber sitesi imtiyaz sahibi Derya Yılmaz Yalçın’ın motosikletine saldırı düzenlendi.  

Olay gece saatlerinde Süleymanlar Mahallesi Defne Sokak Begonya apartmanı otoparkında meydana geldi. İddiaya göre gece saatlerinde Hedef 67 internet haber sitesi imtiyaz sahibi Derya Yılmaz Yalçın’a ait motosikletin koltuğu kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce motoruna saldırı gerçekleştirildi. Oturma selesi maket bıçağı ile kesilirken, elektrik aksamına da zarar verildi. Motorunu görünce şoka giren gazeteci Derya Yılmaz Yalçın, durumu polise bildirirken, olayla ilgili şikâyetçi olmak için emniyet müdürlüğüne gitti.

Motoruna yapılan saldırı ile ilgili olarak açıklamada bulunan Hedef 67 internet haber sitesi imtiyaz sahibi Derya Yılmaz Yalçın “ Motoruma yapılan bu ikinci saldırı. Neden ve kim tarafından yapıldığını bilmiyorum ancak, benimle derdi olan her kim ya da kimlerse gelip direk benimle dertlerini neden paylaşmıyorlar. Bunu yapan kişi ya da kişilerin Emniyet teşkilatımız tarafından en kısa zamanda yakalanmasını istiyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP