ERİDAK üyeleri toplantıda bir araya geldi…

ERİDAK üyeleri toplantıda bir araya geldi…

ABONE OL
24 Şubat 2023 10:54
ERİDAK üyeleri toplantıda bir araya geldi…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ereğli İtfaiyecileri Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği (ERİDAK) Onursal başkanı Muhammet Ali Ateş ve Dernek Başkanı Burak Demirören, deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmasına katılan ekip ile toplantıda bir araya geldi.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ta 6 Şubat tarihinde meydana gelen 7.7 ve 7.6 lık deprem felaketinin ardından bölgeye giden ve burada arama kurtarma çalışmasına katılan ekip, 14 Şubat tarihinde ilçeye dönüş yapmıştı.

Ereğli İtfaiyecileri Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği Onursal başkanı Muhammet Ali Ateş ve Dernek Başkanı Burak Demirören bölgeye giden arama kurtarma ekibi ile bir araya gelerek toplantı düzenledi.
Toplantıda konuşan Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürü ERİDAK Onursal Başkanı Muhammet Ali Ateş “Deprem bölgesine giden arkadaşlarımız burada yaptıkları çalışma ile büyük takdir topladılar. Çalışmalar sırasında eksiklerimiz var mı yok mu onu gözlemlemiş olduk. Bölgeye giden ve canla baila çalışan, bir canı sağ kurtarmak için emek gösteren dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Rabbim bir daha böyle acıları yaşatmasın” dedi.

Ardından konuşma yapan ERİDAK Başkanı Burak Demirören; “Belediye Başkanımız Halil Posbıyık’ın talimatlarıyla bölgeye gittik. ERİDAK şuan tüm Türkiye’de başarısıyla konuşuluyor. Bundan sonra da eğitimlerimize ve çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz” dedi.

Toplantıya Ereğli Belediyesi İtfaiye erleri ve ERİDAK üyeleri katıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP