Ereğli Belediyespor’da olağan genel kurulu gerçekleşti

Ereğli Belediyespor’da olağan genel kurulu gerçekleşti

ABONE OL
19 Mayıs 2023 17:58
Ereğli Belediyespor’da olağan genel kurulu gerçekleşti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü’nün Olağan Genel Kurulu düzenlendi. Açılış konuşmasını Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın yaptığı Olağan Genel Kurulu’nda tüzük ve yeni yönetim kurulu belirlendi.

Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü’nün, Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda yapılan Olağan Genel Kurulu, geniş katılım ile gerçekleşti. Genel kurulda açılış konuşmasını Kdz.Ereğli Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık yaptı.

POSBIYIK, EREĞLİ’DE 12 BRANŞ İLE GENÇLERİMİZİN YANINDA OLMAK

Başkan Posbıyık, Kdz.Ereğli Belediyespor 12 branş ile 900 sporcu ile bölgemizi başarı ile temsil ettiğini belirti. Başkan Halil Posbıyık, çeyrek asırlık geçmişi olan Kdz.Ereğli Belediyespor’un her branşta başarılı olması için ekip olarak çalışmaya devam edeceklerini belirterek, sportif başarının, akıllı seçim ve doğru hamlelerle olduğunu da sözlerine ekledi. Başkan Posbıyık sözlerine; “Ereğli’de, kulübümüzle birlikte 12 branş ile birlikte gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, onların yanında olmak için her zaman destek olacağız’’dedi.

OLAĞAN GENEL KURULDA TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

Spor Bakanlığı’nın 26.04.2022 tarih 7405 sayılı yeni spor yasasına istinaden hazırlanan yeni tüzük değişikliği ile Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü olarak Spor Bakanlığı’na bağlandı.

KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Yönetim ve Denetim Kurulu faaliyet raporlanın okunması ve ibrazının ardından, tek liste ile gidilen seçimde Kdz.Ereğli Belediyespor’da Kulüp Başkanlığına Halil Posbıyık, Halil Bozkuş 2. Başkan, Akın Katı As Başkan olarak seçildi. Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Özkan Özyiğit, Nurullah Özdemir, Levent Gül, Fatih Çapar, Turan Özdemir, Gökmen Baydan, Emre Aksoy, Ümit Harun Genç, Tarkan Atik, Satılmış Yiğit, Deniz Koca, Muhammet Ali Ateş, Halit Aydın, Orkun Dinçel, Cansu Yılmaz, Recep Köksal, Yaşar Eroğlu, Serhat Aydın, Erdal Özdemir, Emin Sezgin, Özkan Azman, Ercan Durgut, Oğuz Örnek, Aydın Demir, Tuncay Yüksel, Tayfun Tanyıldız, Muhammet Aydın, Ali Özkan, Cengiz Güneş, Selim Ballı, Oğuz Cömert, Atilla Bulak. 

BAŞKAN POSBIYIK, TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantının dilek ve temenniler kısmında söz alan Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Kulüp 2. Başkanlığına seçilen Halil Bozkuş, As Başkan Akın Katı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek; “Elini taşın altına koyan Bozkuş ve Katı ailelerine teşekkür ediyorum. Gerçekten aile olarak bu işe sahip çıkıyorlar. Tüm sıkıntılara rağmen çok güzel çalışmalar ortaya koydular. Önümüzdeki süreçte, yeni yönetim kurulu üyelerimizle birlikte çok daha başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Genel Kurul, yeni yönetim kurulu üyelerinin günün anısına fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP