Çocukların sevinci görülmeye değerdi…

Çocukların sevinci görülmeye değerdi…

ABONE OL
15 Nisan 2023 16:30
Çocukların sevinci görülmeye değerdi…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

LÖSEV Zonguldak İl Temsilciliği tarafından geleneksel hale getirilen iftar programı yine renkli görüntülere sahne oldu,Çocukların sevinci ise görülmeye değerdi.

LÖSEV Zonguldak İl Temsilciliği tarafından geleneksel hale getirilen iftar programı yine renkli görüntülere sahne oldu, çocukların sevinci ise görülmeye değerdi.

Kırmacı Mahallesi’ndeki Tims Fabrika’da gerçekleştirilen yaklaşık 150 ailenin yer aldığı iftar programına LÖSEV Sosyal Hizmet Koordinatörü Jülide Arifoğlu, Karadeniz Bölge Sorumlusu Merve Kafaoğlu, Sosyal Hizmetler Personeli Mihriban Özkan, Halkla İlişkiler Sorumlusu Deniz Görmez, Aktif İletişim Personeli Cemre Arık da katıldı.

Edilen dua ve açılan iftarın ardından konuşmalara geçildi. LÖSEV Zonguldak İl Temsilcisi Tarkan Adik, katılımcılara, sponsorlara teşekkür ederek birlik ve beraberlik içerisinde güzel projelere imza atmak istediklerini söyledi.

Ankara’da bulunan 100 kişinin tedavi edilebileceği hastanenin biran önce devreye alınması için gerekli izinlerin verilmesini isteyen Adik, “Acil bir şekilde bu sorunun çözümünü bekliyoruz. 100 kişi burada tedavi edilebilecek bu bizler için son derece önemli bir olay. İftar programımıza katılan, katkı sağlayan, destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Hacivat ve karagöz gösteriminin yanı sıra çocuklar pasta kesimi sırasında hem heyecanlı hem de mutluluklarını salonu dolduranların alkışları ile paylaştı. Etkinliğe katkı sağlayan Echomar Hastanesi Başhekimi Nevzat Çimenoğlu, iş insanları Emre İşeri, Sercan Daban ve İsmail Gülen’e de teşekkür belgesi takdim edildi.

ab908f1e-3349-4924-aeb2-381c1106c108
3369e50c-2ed1-4831-a2ed-79c9902a559b

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP