0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zonguldak’ta düzenlenen toplantıya katılan Kemal Kılıçdaroğlu Gönülleri Platform kurucusu ve aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Avukat Ahmet Nazif Yücel, Safiye Karaarslan’ın Batı Karadeniz Bölge Koordinatörü olarak atanması ile ilgili olarak gelen soruya net bir şekilde cevap verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu Gönülleri Platform kurucusu ve aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Avukat Ahmet Nazif Yücel, Zonguldak Kilise Restoran’da düzenlene toplantıda kendisine Safiye Karaarslan’ın Koordinatörlüğü ile ilgili olarak iletilen soruya açık ve net olarak cevap verdi. Yücel, kendilerinin bizzat araştırdığı isim olan ve her kesimden olumlu yanıt aldığı Safiye Karaarslan’ın koordinatörlük görevine getirildiğini ifade etti.

Yücel konuşmasında “Bu konu ile ilgili olarak inceledik araştırdık, o dönemki il koordinatörümüze danıştık. O da onayladı. Bir görevlendirme yaptık. Bundan sonra bizim kararımız bellidir. Bundan sonra tartışılacak bir durum yok. Safiye hanım bu 4 ilde çalışmaları gönüllü kapsamında yürütecek. Genel başkana kim destek veriyor, vermiyor, millet ittifakına karşı bakış açısı nedir? Bunlar başka konular. Bunları daha sonra konuşacağız” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP