Bu ilgi alakaya layık olacağız…

Bu ilgi alakaya layık olacağız…

ABONE OL
31 Ocak 2023 10:39
Bu ilgi alakaya layık olacağız…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karadeniz Ereğli Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi seçimleri öncesinde Kooperatifi Başkan adayı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu adayları Okan Şimşek, Fatih Gürgün, Ayhan Erol ve Emin Karakaya Pazaryeri ve Kepez Mahalle esnaflarını ziyaret etti. Gördüğü yoğun ilgi sonrasında açıklamada bulunan Başkan adayı Cevdet Civelek, seçim günü ipi göğüsleyeceklerine inancının tam olduğunu ifade etti.

Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi seçimlerinde Başkanlığa adaylığını açıklayan Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyeleri, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belen sanayi sitesi ziyaretlerinin ardından Başkan Adayı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyeleri Pazaryeri ve Kepez mahalle esnaflarını ziyaret etti. Ziyarette çalışmaları hakkında bilgiler aktaran başkan adayı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyeleri şeffaf bir yönetim olacaklarını ve Kooperatifin çok daha iyi noktaya gelmesi için var güçleri ile çalışacaklarını ifade ettiler.

Ziyaretler sonrasında açıklamada bulunan Ereğli Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkan adayı Cevdet Civelek “Belen sanayi sitesi ziyaretlerimizin ardından Pazaryeri ve Kepez mahallesinde ki esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyarette bizlere gösterilen ilgi ve teveccüh inanın bizleri çok mutlu etti. 4 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan seçimlerde bu ilgi alakanın karşılığı olarak yönetim kurulu üyelerimizle seçimleri kazanacağımıza inancımız tamdır” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP