Başkan Tekin’den yeni yıl mesajı

Başkan Tekin’den yeni yıl mesajı

ABONE OL
31 Aralık 2022 12:22
Başkan Tekin’den yeni yıl mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Tekin, mesajında, Cumhuriyet’imizin ilanının 100. Yılı olan 2023 yılı tüm insanlığa önce sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilediğini belirtti.

2023 yılında Alaplı’mızı daha ileriyle taşımak için daha çok çalışacaklarını dile getiren Tekin, “Tek Sevdamız Alaplı adına hizmet dolu bir yılı daha geride bırakırken, yepyeni umutlar ve beklentilerle 2023 yılını karşılıyor olmanın heyecanını yaşıyoruz. Geride bıraktığımız 2022 yılında “Büyüyen ve Gelişen Alaplı ” hedefimiz doğrultusunda altyapıdan üstyapıya, sürdürülebilir ve yenilikçi çalışmalarla Alaplı’mızı daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalıştık.

Cumhuriyet’imizin Kuruluşunun 100. Yılında da her geçen gün büyüyen ve gelişen Alaplı’mızı yeni hedefler, yeni projeler ve yatırımlarla en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle; 2023 yılının ülkemize, milletimize, Alaplı’mıza ve tüm insanlığa önce sağlık, birlik, beraberlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Tüm Hemşehrilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP