Başkan Keleş, istişare toplantısına katıldı

Başkan Keleş, istişare toplantısına katıldı

ABONE OL
21 Ocak 2023 17:32
Başkan Keleş, istişare toplantısına katıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (TSO) Başkanı Arslan Keleş, Devrek TSO ev sahipliğinde
Zonguldak il, ilçe odaları istişare toplantısına katıldı.
Zonguldak İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odalarının düzenli olarak gerçekleştirdiği İstişare Toplantısı İMEAK Deniz Ticaret Odası Ereğli Şubesinin de katılımı ile Devrek Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşti.
Toplantıya; Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Engin Kalay ,Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkan yardımcısı Mehmet Can Ermiş ,Mustafa Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Altay Ural Başpınar, Abdullah Oktay , Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yardımcısı Yusuf Hüseyin Arslan, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, İMEAK Deniz Ticaret Odası Karadeniz Ereğli Şubesi Başkanı Oğuz Ünlüer, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gündüz Acar, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Taner Arslan, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Alper Püren, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Vekili Murat Akar ve Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Özgür Okur katılım sağladı.
Toplantıda; Zonguldak il ilçe sorunları ve çözüm önerileri ile Bölgesel Kalkınma Planı çalışmaları hakkında istişare gerçekleştirildi.
Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, misafirperverliklerinden dolayı Devrek TSO Başkanı Abdullah Başoğlu’na teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP