Amfi Tiyatro’da ağustos ayı etkinlikleri başladı…

Amfi Tiyatro’da ağustos ayı etkinlikleri başladı…

ABONE OL
7 Ağustos 2023 15:22
Amfi Tiyatro’da ağustos ayı etkinlikleri başladı…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kdz. Ereğli sahilinde yer alan Amfi Tiyatro’da belediye tarafından düzenlenen yaz etkinlikleri ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Ağustos ayı etkinliklerinin ilk haftasında Alevi Kültür Dernekleri Kdz. Ereğli Şubesi Gökhan Göçmen ve Batı Karadeniz’in Divası Yağmur  müzikseverlerden yoğun ilgi gördü.

Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Türkiye’nin en iyi sahillerinden biri olan Kdz. Ereğli sahilinde bulunan Amfi Tiyatro’da başlatılan Yaz Etkinlikleri Ağustos Ayında da çeşitli konser ve etkinliklerle devam ediyor.

ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERİ KONSER VERDİ

Amfi Tiyatro Yaz Etkinlikleri Ağustos ayı programı kapsamında hafta sonunda Alevi Kültür Dernekleri Kdz. Ereğli Şubesi Gökhan Göçmen ve Batı Karadeniz’in Divası Yağmur konserleri gerçekleştirildi.

Etkinlikler kapsamında Alevi Kültür Dernekleri Kdz. Ereğli Şubesi tarafından düzenlenen Gökhan Göçmen konseri büyük bir ilgi ile izlendi.

BATI KARADENİZ’İN DİVASI COŞTU, ÇOŞTURDU

Batı Karadeniz’in Divası Yağmur ise söylediği hareketli şarkılar ve sahne performansı ile Amfi Tiyatroyu dolduranlara muhteşem bir konser verirken, her yaştan izleyenleriyle birlikte hem coştu hem de coşturdu.

Etkinlikler kapsamında Kdz. Ereğli Halk Oyunları ekibi de çeşitli dans gösterileri gerçekleştirirken, izleyiciler küçük dansçıların performansına hayran kaldılar.

Yaz Etkinlikleri Ağustos ayı boyunca devam edecek. Denildi. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP