AK Partililer Ereğli’yi salladı: İktidar nidaları yükseldi

AK Partililer Ereğli’yi salladı: İktidar nidaları yükseldi

ABONE OL
28 Nisan 2023 16:35
AK Partililer Ereğli’yi salladı: İktidar nidaları yükseldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Teşkilatı bugün ’67’de 670 Ak ekip ile 67.000 el sıkıyoruz’ çalışması kapsamında Ereğli’de toplandılar.

Ereğli Amfi Tiyatrosunda toplanan AK Parti grubu arasında; AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti 1’inci sıra Milletvekili adayı Muammer Avcı, 2’nci sıra Milletvekili adayı Saffet Bozkurt, 3’üncü sıra Milletvekili adayı Ahmet Çolakoğlu, 4’üncü sıra Milletvekili adayı Nejdet Tıskaoğlu, 5’inci sıra Milletvekili adayı  Dilek Kaya, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile beraber 13 Belediye Başkanı 8 İlçe Başkanı, 17 belde başkanı, milletvekili aday adayları, kadın kolları, gençlik kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri katıldı.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, ‘Hoş geldiniz’ konuşması yaptı. Bozkuş Pasajı’ndaki AK Parti Ereğli seçim bürosunda başlayan yürüyüş amfi tiyatrosuna kadar devam etti.

Alkış ve ıslıklarla yürüyen AK Partililer, coşkulu bir şekilde seçime hazır olduklarını ifade ettiler. Amfi Tiyatrosu’nda yapılan basın açıklamasının ardından AK Partililer 31 mahalleye dağılarak seçim çalışmalarını yürüttüler. Ereğli’de başlayan ’67’de 670 Ak ekip’ çalışmasının bütün ilçelerde yapılacağı ifade edildi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan konuşmasında şunları söyledi:”Bugün burada çok güzel bir aile tablomuz var. Geçmişten bugüne tüm kademelerde görev yapan yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bugün burada şehrimizin tüm renkleri var. Ak partinin tüm belediye başkanları, ilçe başkanları ve tüm milletvekili adaylarımız burada. 67’de 670 ekibimiz de buradayız.  Bugün Ereğli‘de 670 ekibimizle 67.000 el sıkma hedefimiz var. Ereğlimizin çelik gibi iradeli güzide insanlarının gönlüne girme, onlara selam vermek, onların dertleriyle dertlenmek var. Doğru adımlarla doğru adamlarla geldik. Her mahallenizde, her köyümüze geliyoruz hiçbirinizi yalnız bırakmamak için buradayız. Ereğli’nin güzide insanlarının milletvekili adaylarini bağırlarına basmalarını istiyoruz. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmamanızı rica ediyorum seçimden sonra da onlar sizi yalnız bırakmayacak” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP