Aday olmamda en büyük etken sizlersiniz…

Aday olmamda en büyük etken sizlersiniz…

ABONE OL
18 Nisan 2023 13:31
Aday olmamda en büyük etken sizlersiniz…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Zonguldak 2’nci sıra milletvekili adayı Saffet Bozkurt beraberindeki heyet ile Ormanlı beldesinde iftar programına katıldı. 

AK Parti Zonguldak 2’nci sıra milletvekili adayı Saffet Bozkurt, beraberinde Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sezer ve ilçe yöneticileri ile birlikte Ormanlı beldesinde düzenlenen Vefa iftarına katıldı. 

Açılan iftarın ardından konuşan AK Parti Zonguldak 2’nci sıra milletvekili adayı Saffet Bozkurt, bugüne kadar sen ben demediklerini ve AK dava için çalıştıklarını bundan sonra da aynı şekilde hizmet için çalışacaklarını söyledi. Saffet Bozkurt gece de yaptığı konuşmasında “Bu akşam aranızda olmaktan mutlu ve gururluyum. Benim burada olmamdaki milletvekili adayı olmamda en büyük etken sizlersiniz Ormanlı halkıdır. İnşallah 14 Mayıs akşamı milletvekili seçildiğimizde Zonguldak’ımıza ve bölgemize hizmet etmek bizlere nasip olacaktır. Bizler inşallah diğer milletvekili arkadaşlarımızla bu güzel mertebeye ulaşırız. Biz bu yola çıkarken dediğimiz bir şey vardı. ‘Sen ben yok Ereğli’miz var. AK davamız var’ demiştik. Bundan sonra yine sen ben yok AK davamız  var hizmetimiz var. Mübarek Kadir gecesindeyiz. Allah birliğimizi  beraberliğimizi daim eylesin. Ramazan Bayramınızı da hayırlı eylesin diliyorum. İnşallah memleketimize güzel hizmetler kazandıracağız” dedi. İftar programı çay sohbetinin ardından sona erdi.

AK Parti Zonguldak milletvekili adayı Saffet Bozkurt Soğanlı yörük’te Teravih namazı için Ormanlı beldesinden ayrıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP