Yılmaz yeni yıl kutlamalarında…

Yılmaz yeni yıl kutlamalarında…

ABONE OL
26 Aralık 2022 15:09
Yılmaz yeni yıl kutlamalarında…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, yetkili oldukları iş yerlerindeki üyelerinin Yeni Yıllarını kutlama ziyaretlerine başladı.

Sendikanın sosyal hesaplarından yapılan yazılı açıklamalar göre Yılmaz, beraberinde şuba yöneticileri, Baştemsilci Yardımcısı ve iş yeri temsilcileri ile İlçede kurulu Ereğli demir ve çelik Fabrikaları (Erdemir) Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü, Erdemir Atelyeler Bakım Direktörlüğü Mekanik Bakım  Makina Atelyesi Başmühendisliği ve Erdemir Nakliyat Müdürlüğü Oto bakım bölümlerindeki üyelerle çay molalarında sohbette bulundu.

Üyelere Türk Metal Lideri Pevrul Kavlak ve Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal’ın selamlarını ileten Yılmaz, Erdemir ile devam eden 29.Dönem toplu iş sözleşmesi ve güncel konular üzerine görüş alış verişinde bulundu.

Yılmaz, sendikalarına gösterdikleri bağlılık dolayısıyla bir kez daha teşekkür ettiği üyelerinin Yeni yıllarını kutlayarak sağlık, mutluluk ve huzurlu bir yıl geçirmelerini diledi.

Türk Metal Şube başkanı Yakup Yılmaz’ın yeni yıl kutlama ziyaretleri, Erdemir’deki diğer ünitelerin yanı sıra yetkili oldukları kuruluşlarda devam edecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP