Tekin ‘Çıraklık bitti şimdi ustalık zamanı’

Tekin ‘Çıraklık bitti şimdi ustalık zamanı’

ABONE OL
16 Ocak 2024 16:12
Tekin ‘Çıraklık bitti şimdi ustalık zamanı’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Alaplı Belediye Başkanı ve Başkan adayı Nuri Tekin Belediye Meclis üyeleri, ilçe teşkilatı ve partililerle birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İnci Fındık Fabrikası, Alper Fındık Fabrikası, Erçal Fındık Fabrikası ve Nur Eldiven Fabrikası’nı ziyaret eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve beraberindeki heyet çalışanların yoğun ilgisi ile karşılandı.
Yaptığı ziyaretlerde Alaplı Belediye Başkanı olarak görev süresi boyunca yaptığı hizmetleri anlatan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ’10 yıl boyunca sadece Alaplı’mıza hizmet etmek için çalıştık’ dedi.
ALAPLI’DA GÜZEL İŞLER YAPTIK
10 yıllık görev süresi boyunca Alaplı’da güzel hizmetlere imza attıklarını ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘önceliğimiz vatandaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri yapmak oldu. Biz göreve gelmeden önce akşam 6’dan sonra Alaplı karanlığa bürünüyordu. Ölü bir şehre dönüyordu Alaplı. Şimdi Alaplı’nın her yeri ışıl ışıl, her yeri cıvıl cıvıl. Akşam saat kaç olursa olsun vatandaşlarımız da bayanlarımızda istedikleri gibi güvenli bir şekilde sahile inebiliyorlar. Ereğli’ye Akçakoca’ya gitmek zorunda kalmıyorlar’ dedi.
ÇIRAKLIK, KALFALIK BİTTİ
ŞİMDİ USTALIK ZAMANI
Alaplı’nın öncelikli soruları çözmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘İlçemizin tüm mahallerine eşit hizmeti verebilmek için canla başla çalıştık. Daha 25-30 yıl hiç hizmet alamayan mahallelerimize, sokaklarımıza hizmet götürdük. Eksikliklerimiz var mı elbette var. Ancak hepsini bir anda tamamlamak mümkün olmuyor. İnşallah önümüzdeki dönemde Alaplı’mızda daha güzel işlere imza atacağız. Çıraklık, kalfalık bitti şimdi ustalık zamanı diyerek sizlerden bir dönem daha destek istiyoruz’ dedi.
ALAPLI DEVLET HASTANESİ 100 YATAKLI OLMALIYDI
Sorulan sorular üzerine Alaplı Devlet Hastanesi ile ilgili de görüşlerini belirten Alaplı Belediye Başkanı Nuri Telkin; ‘her seçim döneminde gündeme gelen konulardan biri de Alaplı Devlet Hastanesi. Bizler de Alaplı Devlet Hastanesi’nin bir an önce tamamlanmasını ve vatandaşlarımızın hizmetine açılmasını istiyoruz. Ve bu konuda Alaplı Belediyesi olarak elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Gerek ruhsat, gerekse su konusunda yüklenici firmaya her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Ancak bize kalırsa Alaplı Devlet Hastanesi 100 yataklı olmalıydı. Burada bir ortopedi, bir kalp doktoru ve diğer branşlarda da doktorlar olmalıydı. Biz Alaplı Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. İnşallah Alaplılı vatandaşlarımız başka hastanelere gitme derdinden en kısa sürede kurtulurlar’ dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP