0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karaman’da düzenlenen Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonasında, rakibini yenerek şampiyon olan Kdz. Ereğli Belediyespor oturarak Voleybol Takımı’nın şampiyonluk kupası Kdz. Ereğli’ye geldi.

Takım kaptanı ve belediye meclis üyesi Tarkan Atik, kupayı Belediye Başkanı ve Kdz. Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık’a teslim etti. Başkan Posbıyık, belediye meclis toplantısında şampiyon takımı kutladı.

Başkan Posbıyık, şunları söyledi:

“Kdz. Erneğli Belediyespor Kulübü’nde branşlarımızdan biri de Oturarak Voleybol Takımı. Paravolley Takımı. Gerçekten büyük bir başarıya imza attılar. Karaman’da oynanan final maçlarında takım kaptanlığını da meclis üyemiz Tarkan Atik’in yaptığı takımımız bir mucize gerçekleştirdi. Karşı tarafta yabancı oyuncular vardı, İran’dan aldıkları oyuncular vardı. Zor imkanlara rağmen bir olmazı başardılar ve Türkiye Şampiyonu oldular. Onlar bu şampiyonluk kupasını büyük bir mücadeleden sonra Ereğli’ye getirdiler. Teknik direktöründen oyuncularına, emek veren tüm ekibi yürekten kutluyorum. Bu takım aynı zamanda bir çok milli sporcu barındırıyor. Çok mutlu olduk.”

ATİK: ŞAMPİYONLAR LİGİNDE DE BAŞARI OLMAK İSTİYORUZ

Takım Kaptanı Tarkan Atik, emeklerinin karşılığını aldıklarını belirterek şunları belirtti:

“2 senedir biz bu kupayı finalde Karaman’a kaybediyorduk. Gerçekten üzerimizde çok büyük bir baskı vardı ama bu sefer çok iyi çalıştık. 4 arkadaşımız benimle birlikte en iyi seçildi takımda. Aynı zamanda bu dört arkadaşımızda Milli Takımı’nın kemiğini oluşturuyor. Çok zor oldu, çok çalıştık ve emeğimizin karşılığını aldık. Bu kupayı başta başkanımız olmak üzere meclis üyelerimize ve Ereğli halkına armağan ediyoruz.  Bu takım şampiyonlar ligine gitmeye hak kazandı.  İnşallah güzel bir oluşum yapıp şampiyonlar liginde de başarılı olmak istiyoruz.”

CHP ve AK Parti grubu meclis üyeleri de şampiyon takımı tebrik etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP