Partimin ve adaylarımızın başarısı için ter dökeceğim…

Partimin ve adaylarımızın başarısı için ter dökeceğim…

ABONE OL
10 Nisan 2023 15:28
Partimin ve adaylarımızın başarısı için ter dökeceğim…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

14 Mayıs 2023 seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olan Ömer Yazıcıoğlu, milletvekili adayı olan 5 isme başarılar diledi.

Ereğlili iş insanı Ömer Yazıcıoğlu, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde partisinin 28. Dönem Ak Parti Milletvekili adaylarına başarılar dilerken, dün olduğu gibi her zaman partisi için çalışmalarına devam edeceğini bildirdi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili aday adayı Ömer Yazıcıoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamasında “Sizlerin de yakından takip ettiğiniz üzere, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve parti büyüklerimizin değerlendirmeleri sonucu Zonguldak Milletvekili adaylarımız Sayın Muammer Avcı, Sayın Saffet Bozkurt, Sayın Ahmet Çolakoğlu, Sayın Nejdet Tıskaoğlu ve Sayın Dilek Kaya olarak belirlendi. Değerli Milletvekili adaylarımızı tebrik ediyor, ilimize ve ülkemize hizmet yolunda başarılar diliyorum. Bu güne kadar olduğu gibi seçim sürecinde ve sonrasında da ilk günkü aşkla İl, İlçe ve Belde Teşkilatlarımızla, Mahalle ve Köy Temsilcilerimizle, Üyelerimiz ve partimize gönül veren vatandaşlarımızla ilk günkü azim ve kararlılığımızla çalışmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle; sizlere, bizler Kdz. Ereğli ve Zonguldak’ta olduğumuz sürece sizlerle çalışmaya devam edeceğimizi  ifade ediyor, Milletvekili aday adaylığım süresince yayın organlarınızda şahsıma yer verdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP