Milletvekillerinden il başkanlığına ziyaret…

Milletvekillerinden il başkanlığına ziyaret…

ABONE OL
27 Temmuz 2023 13:01
Milletvekillerinden il başkanlığına ziyaret…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya Milletvekili Parti Meclis Üyesi Ayça Taşkent ve önceki dönem Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, CHP Zonguldak İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

CHP Sakarya Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Ayça Taşkent ve CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı ve önceki dönem İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat’ı ziyaret etti. Önceki gün Bartın ve Karabük’te parti çalışmaları için bulunan Taşkent ve Bekaroğlu, bugünde Zonguldak’ta İl Başkanı Murat Pulat’ın isteklerini dinleyecek.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Bekaroğlu; “Rutin parti çalışması için geldik. Cumhuriyet Halk Partisi zaman zaman genel merkez örgütlerini yerinde görmek, onları dinlemek için görevlendirmeler yapar. Bu çerçevede görevlendirme için buradayız. Dün Karabük, Bartın; bugün de Zonguldak’tayız. Arkadaşlarımızı dinleyeceğiz, sohbet edeceğiz.

Kongre sürecimiz yaklaşıyor, bir seçim geçirdik. Biliyorsunuz seçimi kaybettik, bunlar hakkında arkadaşlar ne düşünüyor, bunları dinleyecegiz.

Genel merkezden ne istekleri var onları da dinleyeceğiz. Görevimiz değişimle ilgili değil. Siyaset tabii ki devam eder. Biz arkadaşlarımızı dinleyip onların düşüncelerini alıp genel merkeze götüreceğiz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP