‘Hizmet için var gücümüzle çalışacağız’

‘Hizmet için var gücümüzle çalışacağız’

ABONE OL
26 Nisan 2023 11:02
‘Hizmet için var gücümüzle çalışacağız’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Metal Sendikası’nın Karadeniz Ereğli Şubesi’ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş ile yeni atanan yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunan Çağlayan, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a da başsağlığı diledi.

Karadeniz Ereğli’nin hizmetlerin en iyisine layık olduğunu, hayata geçirilen ve yapılması planlanan projelerle yeni döneme girmek istediklerini anlatan Çağlayan, şu ifadelere yer verdi:

“TECRÜBELERİNDEN FAYDALANIYORUZ”

“Bugün Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Erdal Mercimek ile birlikte Karadeniz Ereğli’deyiz. Sabahın erken saatlerinden itibaren Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi, önceki dönem görev yapmış ilçe başkanlarımıza, aday adaylarımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. Çaylarını içiyor, sohbetler ediyoruz. Engin tecrübelerinden faydalanıyoruz. Aynı zamanda yakın bir dönem içerisinde kardeşini kaybeden Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a da taziye ziyaretinde bulunduk.

EREĞLİ’DE ÖNEMLİ BİR PROGRAM YAPILACAK

Yakın zaman içerisinde Kdz.Ereğlimizde önemli bir buluşma gerçekleştireceğiz. Ereğlili hemşerilerimizin ellerini sıkıp gönüllerine girmek için geliyoruz. Ereğlimiz hizmetlerin en iyisine layıktır, bizler bu zamana kadar hizmet etmiş tüm arkadaşlarımıza da gerek milletvekillerimiz, gerek ilçe başkanlarımıza hepsinin emekleri için teşekkür ediyoruz.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Bundan sonra da Ereğlimiz için gerek devam eden gerek yeniden projelenen hizmetleri için var gücümüzle çalışacağız. Seçim sathında bir yarışın içerisindeyiz. Bu yarışın güzelliklerle centilmence geçmesini umut ediyor ve bunun için de mücadele ediyoruz. Sonucu Ereğlimizin, Zonguldak’ımızın Türkiye’mizin kazanacağı bir sonuç olacağından şüphemiz yok. Bu noktada tüm Ereğlili hemşerilerimizden Cumhurbaşkanımıza ve milletvekili adaylarımıza çok güçlü desteklerini rica ediyoruz.

İŞÇİ ALIMLARI YAPILACAK

Geçtiğimiz perşembe günü Filyos’da devreye alınan milli gazımızın aynı zamanda o gün verilen müjdeler içerisinde yer alan doğalgazın bedava kullanımının Ereğlimize de hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Türkiye Taşkömürü Kurumu’na alınacak 2 bin işçinin, Erdemir’e alınacak işçilerimizin bölge insanımıza umut olduğunu da Ereğli’mizde gördük. Bölge insanımızın da buralarda istihdam edilerek yeni umutlara yelken açacağına yerinde şahitlik etmiş olduk. Tüm bunların halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz ve bizler Ereğlimiz için de bölgemiz için de ülkemiz için de yakışan hizmetlerin adresinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olduğunu yineleyerek hizmet işi Erdoğan işidir diyoruz.”

“SAYGILI HAREKET EDİYORUZ”

Karadeniz Ereğli’de bilboardlarda AK Parti yazılarının tahrip edilmesine yönelik de açıklamada bulunan Çağlayan, şunları söyledi: “Seçim süresi içerisinde hiçbir teşkilat mensubumuzun ve hemşerilerimizin provokasyona kapılmamasını rica ediyoruz. Her partinin bayrağına flamasına adayına insan onuruna yakışır saygılı bir biçimde hareket edilmesi gerektiği konusunda kanaatimiz güçlüdür.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP