Genç Parti Olağan kongresi gerçekleştirilecek…

Genç Parti Olağan kongresi gerçekleştirilecek…

ABONE OL
17 Aralık 2022 09:47
Genç Parti Olağan kongresi gerçekleştirilecek…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karadeniz Ereğli ilçesi Genç Parti ilçe Başkanlığı olağan kongresinin 20 Kasım Pazar günü gerçekleştirileceği ve Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan’ın da kongreye telekonferans sistemi ile katılacağı bildirildi.

Zonguldak ve ilçelerinde hızlı bir şekilde teşkilatlanan Genç Parti’de, Ereğli ilçesinde de Hakan Semiz’in kurucu başkanlığında kurulumunu gerçekleştirmişti: Devrek ve Merkez ilçe başkanlıklarının kongre sürecini tamamlamasının ardından Ereğli ilçe teşkilatı da olağan kongresini gerçekleştirecek. Kurucu başkan Hakan Semiz’in tek liste halinde gideceği kongre 20 Kasım 2022 Pazar günü Engin Restoran da gerçekleştirilecek.

Kongre ile ilgili olarak açıklamada bulunan Genç Parti Kurucu ilçe başkanı ve Başkan adayı Hakan Semiz “Zonguldak’ta hızlı bir şekilde teşkilatlanan Genç Parti’mizin Ereğli olağan genel kurulunu 20 Kasım Pazar günü gerçekleştireceğiz. Partimizin Genel Başkanı Sayın Cem Uzan’da kongremize telekonferans ile katılarak bizleri onurlandıracaktır. Gerçekleşecek kongremize Ereğli ve bölge halkını davet ediyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP